Odległość
od Gdańska


Restauracja

Szef kuchni restauracji „Inspiracja” poleca wykwintną sztukę ze świeżych ziół, warzyw i owoców przypałacowego Ogrodu. Pałacowa Winiarnia wkrótce będzie serwować i polecać szlachetne wina, trunki, miody i nalewki. W kameralnej atmosferze możemy jednocześnie zaoferować 100 miejsc konsumpcyjnych w 4 Salach Restauracji i w Sali Balowej.

Dania autorskie, inspirowane kuchnią europejską w dużej mierze francuską oraz polską regionalną. Jednak podstawą są najwyższej jakości produkty sezonowe. Podane w nowoczesny sposób, przy użyciu nowatorskich technik gotowania. Jednym z założeń jest reaktywowanie kilku dań typowych dla tego regionu wpisanych w Dziedzictwo Kulinarne.

Wszystkie dania oparte są na jak największej ilości naturalnych i świeżych produktów ekologicznych, świeżych warzyw i ziół uprawianych na miejscu. Produkty takie jak mięso, jaja, miód, pozyskiwane są z pobliskich gospodarstw i ferm.

Kuchni przyświeca również idea Slow Food, czyli spokojne przygotowywanie prawdziwych, regionalnych potraw oraz zachowanie zawsze tej samej jakości. W restauracji czas musi wyhamować, Goście mają się czuć wyjątkowo, czas jest po to, by celebrować potrawy i szukać esencji.

Szef kuchni restauracji „Inspiracja” szczególnie poleca i zaprasza w „Podróż kulinarną”.

„Podróż kulinarna”, to menu degustacyjne oparte na najświeższych produktach, które prowadzi nas przez różne smaki, począwszy od świeżych ryb, owoców morza, sezonowych warzyw, świeżych mięs, oraz fantazyjnych deserów, w postaci małych, degustacyjnych porcji serwowanych w zestawach od 5 do kilkunastu dań.

Menu Karta Jesień 2016

Galeria restauracji

(c) Pałac Kościeszy. Wszystkie prawa zastrzeżone. Adres: ul. Łapińska 1, 83-331 Przyjaźń
tel. +48 58 684 95 32 fax +48 58 684 95 32 tel.kom. +48 537 336 864 Adres e-mail: marketing@palackoscieszy.pl. Projekt i wykonianie Visithotels PL