Odległość
od Gdańska


Oferty specjalne

Wesela


Przyjęcie w Pałacu Kościeszy to:
  • prestiż
  • szyk
  • satysfakcja
  • profesjonalizm

Pałac Kościeszy znajduje się w niedalekiej odległości od Gdańska, stolicy Kulturalnej Pomorza. Swoją wyjątkowość zawdzięcza m.in. atrakcyjnemu położeniu, z dala od zgiełku i wrzawy. Pałac Kościeszy to wyjątkowe miejsce na organizację uroczystości weselnej. Tradycja łączy się tu z elegancją. Przepiękne wnętrza, wykwintna kuchnia, profesjonalna obsługa oraz dopracowany wystrój zapewniają niepowtarzalną i niezapomnianą atmosferę przyjęcia.

Każda oferta jest przygotowywana ze szczególną troską i rozpatrywana indywidualnie w zależności od oczekiwań naszych Gości. Zdając sobie sprawę z faktu, iż dzień ślubu to jeden z najważniejszych dni w życiu, chętnie podzielimy się naszym doświadczeniem przy planowaniu i organizacji przyjęcia. Ślub i przyjęcie weselne to jedyna taka niepowtarzalna i wyjątkowa chwila w życiu kiedy warto zadbać o najdrobniejszy szczegół . Wnętrza Pałacu przeniosą Państwa w „dworski” świat.

Oferujemy Salę Balową z balkonikiem dla orkiestry oraz 4 sale restauracyjne, w tym 2 kominkowe. Do dyspozycji Gości weselnych mamy 21 stylowo urządzonych pokoi.

Aby dodać szyku i uroku oprawie przyjęcia weselnego, proponujemy pomoc w organizacji ślubu, na terenie pałacu kościeszy lub w klimatycznym XVII wiecznym kościele.

powrót do ofert

(c) Pałac Kościeszy. Wszystkie prawa zastrzeżone. Adres: ul. Łapińska 1, 83-331 Przyjaźń
tel. +48 58 684 95 32 fax +48 58 684 95 32 tel.kom. +48 537 336 864 Adres e-mail: marketing@palackoscieszy.pl. Projekt i wykonianie Visithotels PL